Poveşti
de succes

Păstrează legatura cu noi! Alege opţiunea convenabilă pentru tine:

Suna acum 021 528 02 02
or 0736 888 088

Suntem disponibili de Luni până Vineri între orele 08:30 - 17:00

or

Pentru orice nelămurire puteți intra în legatură cu unul dintre reprezentanţii noștri prezenţi pe întreg teritoriul ţării.

Suntem disponibili de Luni până Vineri între orele 08:30 - 17:00

Dana Stan

Bucureşti (Bucur, Ilfov, Sanador, Giulești)

0723.626.145
dana.stan@biogenis.ro

Alexandra Davideanu

Bucureşti (Pantelimon, Filantropia, Buftea, Universitar, Elias)

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Rareș Banga

Bucureşti (Cantacuzino, Polizu)

0723.610.829
rares.banga@biogenis.ro

Nicoleta Boba

Arad, Bihor, Timiş, Caraș-Severin, Hunedoara

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Ellys Ciocârlan

Brăila, Constanța, Galați

0726.712.771
ellys.ciocarlan@biogenis.ro

Elena Neghina

Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt.

0732.330.861
elena.neghina@biogenis.ro

Beatrice Hurjui

Bacău, Iaşi, Neamț, Suceava

0731.880.030
beatrice.hurjui@biogenis.ro

Ioana Ghișe

Brașov, Sibiu, Vâlcea

0731.530.303
ioana.ghise@biogenis.ro

Maria Alexe

Buzău, Argeș, Dâmbovița, Giurgiu, Vrancea, Botosani

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Ramona Turc

Bistrița Năsăud, Cluj, Maramureş, Mureş, Satu Mare, Sălaj

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Alina Tudor

Bucureşti (Medicover, Wellborn), Prahova, Centrul Medical Sanconfind

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Ana Buruiană

București (Spitalul Medlife, Regina Maria, Malaxa, CF2), Alba, Teleorman, Vaslui

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Alexandra Dobrescu

Covasna, Harghita, Tulcea, Ialomița, Călărași

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Konslutant medyczny

Kabat Ines

512 879 289
ines.kabat@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Smolec Joanna

602 128 828
joanna.smolec@pbkm.pl

Consultant medical

Beatrice Hurjui

0731.880.030
beatrice.hurjui@biogenis.ro

Konslutant medyczny

Szelc Klaudia

795 158 303
klaudia.szelc@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Ułasiewicz Anna

664 065 912
anna.ulasiewicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kowalska Joanna

500 155 529
joanna.kowalska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kustosz Mariola

512 879 147
mariola.kustosz@pbkm.pl

Consultant medical

Nicoleta Boba

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Konslutant medyczny

Skowronek Justyna

512 879 327
justyna.skowronek@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Osińska Kamila

668 249 696
malgorzata.adrjan@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sierechan Magdalena

795 158 296
magdalena.sierechan@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Tarnowska Marlena

728 848 097
marlena.tarnowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Mezgewska Anna

500 155 689
anna.mezglewska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Michalska Żaneta

795 431 447
zaneta.michalska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Rzepecka Anna

664 065 947
anna.rzepecka@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Jaworska Katarzyna

728 838 791
katarzyna.jaworska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kaczmarczyk Marta

500 156 141
marta.kaczmarczyk@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Lipińska-Żymła Magdalena

514 909 670
magdalena.lipinska-zymla@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Mrozowicz Karolina

728 836 233
karolina.mrozowicz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sukiennik Karolina

664 065 949
karolina.sukiennik@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Smolarczyk Żaneta

512 879 158
zaneta.smolarczyk@pbkm.pl

Consultant medical

Alexandra Davideanu

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Konslutant medyczny

Mierska Katarzyna

664 065 948
katarzyna.mierska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Lipska Dagmara

512 879 161
dagmara.lipska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kwiatkowska Dorota

606 975 957
dorota.kwiatkowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Siłuch Aleksandra

512 879 130
aleksandra.siluch@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Guz-Mordarska Agnieszka

602 128 928
agnieszka.guz@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Poniatowska Joanna

512 362 039
joanna.poniatowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kulak Katarzyna

664 065 953
katarzyna.kulak@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Rusinek Anna

664 045 796
anna.rusinek@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Adamczyk Magdalena

795 158 316
magdalena.adamczyk@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Miller Monika

500 156 507
monika.miller@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kościk Agnieszka

728 843 948
agnieszka.koscik@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Popis Sylwia

515 238 847
sylwia.popis@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Jarzyna Paulina

512 879 152
paulina.jarzyna@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Dubowska Marta

795 436 524
marta.dubowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Piętka Joanna

664 044 058
joanna.pietka@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Kowalska Dorota

728 832 042
dorota.kowalska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Vacat_WLKP

500 156 088

Consultant medical

Ellys Ciocârlan

0726.712.771
ellys.ciocarlan@biogenis.ro

Konslutant medyczny

Szymanowska Daria

662 041 835
daria.szymanowska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Sofińska Ewa

512 879 127
ewa.sofinska@pbkm.pl

Konslutant medyczny

Strychalska Anita

500 156 129
anita.strychalska@pbkm.pl

Consultant medical

Alexandra Dobrescu

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Dana Stan

0723.626.145
dana.stan@biogenis.ro

Consultant medical

Rareș Banga

0723.610.829
rares.banga@biogenis.ro

Consultant medical

Lavinia Militaru

0735.196.617
lavinia.militaru@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Alina Tudor

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Consultant medical

Alina Tudor

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Consultant medical

Alina Tudor

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Alina Tudor

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Consultant medical

Dana Stan

0723.626.145
dana.stan@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Davideanu

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Dana Stan

0723.626.145
dana.stan@biogenis.ro

Consultant medical

Dana Stan

0723.626.145
dana.stan@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Davideanu

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Davideanu

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Nicoleta Boba

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Dobrescu

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Dobrescu

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Dobrescu

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Consultant medical

Beatrice Hurjui

0731.880.030
beatrice.hurjui@biogenis.ro

Consultant medical

Beatrice Hurjui

0731.880.030
beatrice.hurjui@biogenis.ro

Consultant medical

Beatrice Hurjui

0731.880.030
beatrice.hurjui@biogenis.ro

Consultant medical

Nicoleta Boba

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Nicoleta Boba

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Davideanu

0731.793.881
alexandra.davideanu@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Rareș Banga

0723.610.829
rares.banga@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Ellys Ciocârlan

0726.712.771
ellys.ciocarlan@biogenis.ro

Consultant medical

Ellys Ciocârlan

0726.712.771
ellys.ciocarlan@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Ramona Turc

0726.712.772
ramona.turc@biogenis.ro

Consultant medical

Elena Neghină

0732.330.861
elena.neghina@biogenis.ro

Consultant medical

Maria Alexe

0737.070.220
maria.alexe@biogenis.ro

Consultant medical

Elena Neghină

0732.330.861
elena.neghina@biogenis.ro

Consultant medical

Elena Neghină

0732.330.861
elena.neghina@biogenis.ro

Consultant medical

Elena Neghină

0732.330.861
elena.neghina@biogenis.ro

Consultant medical

Ioana Ghișe

0731.530.303
ioana.ghise@biogenis.ro

Consultant medical

Ioana Ghișe

0731.530.303
ioana.ghise@biogenis.ro

Consultant medical

Ioana Ghișe

0731.530.303
ioana.ghise@biogenis.ro

Consultant medical

Nicoleta Boba

0728.999.748
nicoleta.boba@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Ana Buruiană

0787.741.054
ana.buruiana@biogenis.ro

Consultant medical

Alina Tudor

0727.741.463
alina.tudor@biogenis.ro

Consultant medical

Alexandra Dobrescu

0731.540.631
alexandra.dobrescu@biogenis.ro

Ne bucurăm să te cunoaştem!

Bucureşti

Bd. Dimitrie Pompei, nr, 10A,
Clădirea CONECT 1, parter, Sector 2.

Adresă e-mail
office@biogenis.ro
Program
Luni - Vineri: 08:30 - 17:00

Cluj-Napoca

Calea Turzii nr. 199, et.1, birou 11.

Program
Luni - Vineri: 08:30 - 17:00

Tel: 0726 712 772

Constanţa

Bd. Alexandru Lăpușneanu
nr. 90-92 (zona Trocadero).

Program
Luni - Vineri: 08:30 - 17:00

Tel: 0726 712 771
Nume și prenume
Incorect

Adresă de e-mail
Incorect

Număr de telefon
Incorect

Data probabilă a nașterii
Incorect

IMPORTANT! Inainte de a completa formularul este nevoie să cititi si sa acceptati termenii si conditiile prezente in Politica de confidentialitate.

Obligatoriu!

Sunt de acord cu termenii și condițiile!